The smart Trick of Sekso pozos That Nobody is Discussing

Jojikės poza – puiku, tačiau norite dar labiau kontroliuoti savo malonumą? Rinkitės atvirkštinį variantą (moteris viršuje, tačiau atsukusi vyrui nugarą; geriau ne klūpėti, o tupėti – galimi greitesni ir gilesni judesiai).  Taip ne tik pakaitinsite savo išrinktajam kraują, guess ir patirsite didesnį pasitenkinimą, todėl kad tuo metu stimuliuojamas G taškas.

Mylintis šia poza, moteris „stovi“ keturiomis, o vyras atsiklaupia prie jos sėdmenų ir įsiskverbia iš nugaros.

Jei jums jau yra 18 fulfilledų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

– Parodykite šiek tiek dėmesio apatinei varpos pusei, o tada liežuvio galiuku švelniai brūkštelėkite frenulumą – mažą odos raukšlę, kur varpa jungiasi su galvute.

Šiaip pastebėjau, kad vonia dažnai būna tik meilės vakaro užuomazga, pirma apšilimo stotelė. Paskui veiksmas vis tiek persikelia į miegamąjį, kur atsiduodama aistrai be jokių kilimėlių, guminių šlepečių. Nebent apsisaugojimui paimama tik kitokia gumytė :)

Kaip tai atlikti: Atsiklaupkite kaip „Šuniuko“ poza, tačiau įsitaisykite ant lovos krašto. Lai jūsų vyras prieina iš nugaros ir įsiskverbia. Tai bus malonus paprastos pozos paįvairinimas.

Ši poza turi du pagrindinius variantus – moteris arba guli ant vyro, arba sėdi ant jo raitomis. Tinka aktyvesnėms moterims, suteikia galimybę joms reguliuoti sueities ritmą, penetracijos kampą.

Augant susijaudinimui įsiskverbkite į makštį: pirma liežuviu, po to – vienu ar dviem pirštais. Taip pat Sekso pozos galite naudoto sekso žaislą.

Lūpos visada turi tvirtai apimti varpą, sukuriant minkštą spaudimą, o judesiai žemyn turi būti su paspaudimu. Svarbu nuolat stimuliuoti varpos galvutę liežuviu, pagal galimybes kaitaliojant glamones su giliu įsiskverbimu.

Rankomis atsiremiate į grindis, jis prilaiko jus for each klubus, o jūs suimate jo liemenį savo šlaunimis.

„Lėtai judant, jūs galite savo klitorį trinti į jo šlaunį ir taip dar greičiau pasiekti orgazmą. Nebijokite pasinaudoti rankomis.“

Niekuomet nemėginau, tik esu prisiglaudusi klitoriu (mačiau „Mad Gentlemen" kažkurioje serijoje) prie veikiančios skalbyklės, tai iš tikrųjų pojūčiai įdomūs.

Tai ne tokia ir paprasta poza, guess efektyvi. Vyras guli vieną koją sulenkęs per kelį, moteris sėdasi ant jo nugara į jį, apžergdama jo sulenktą koją.

Partneris gulasi ant nugaros, moteris sėdasi ant viršaus ir apima jį kojomis. Sekso metu geriau siūbuoti pirmyn-atgal, o ne bandyti šokinėti. Taip pat galima bandyti dubeniu piešti aštuoniukes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *