New Step by Step Map For Sekso pozos

Gana sudėtingai atrodanti, tačiau moterų itin mėgstama poza, kai moteris vieną koją užkelia partneriui ant peties, o kita apsiveja jį for every klubus.

Jei oralinį jis daro jums, tegul partneris guli ant nugaros, o jūs apsižerkite jo veidą. Po partnerio kaklu padėkite pagalvę, o savo stipriomis šlaunimis reguliuokite savo padėtį.

Jei jums jau yra 18 satisfiedų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

Tai įprasta misionieriaus poza, tik husband or wifeė klubai pakelti po klubais pakišta pagalvėle. Tinkamai pakreipti klubai leis partneriui įeiti giliau taip geriau stimuliuojant G tašką. Maža to, klitoris taip pat bus lengviau prienamas papildomoms stimuliacijoms.

Kalbant apie oralinį seksą, liepkite jam atsigulti ant nugaros ir į šonus išskėsti rankas ir kojas. Apsižerkite savo husband or wifeį ir žiūrėkite į jo pėdas.

Kokia esate lovoje: Esate nepriklausoma ir drąsi, todėl jums tinka rizikingesnės pozos, kurių kiti vengia. Todėl rekomenduojame „Jojikės ant sėdinčio vyro“ pozą.

lt kviečia pirmą kartą Lietuvos istorijoje švęsti nacionalinę 69 dieną ir į savo monotonišką kasdienybę įnešti aitriųjų pipiriukų. Nors vieniems šis skaičius primena simbolį, vaizduojan...

„Riestainis“ panašus į dvi susipynusias žirkles, tik teikia kur kas daugiau malonumo, nes yra erdvės partneriui patenkinti savo moterį ir ranka.

Jei norite, per jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

Taip pat tinka naudoti pirštų vibratorius – jie užsimauna arba kitaip tvirtinasi prie pirštų, todėl yra patogūs naudoti akto metu.

Ar reikia žvakių ir smilkalų? Nebūtina - jums ir taip reikės deguonies, o žvakės dar daugiau jo atims. Geriau jau pasisatyti netoliesi asotį su vandeniu ir citrina - atsigaivinimui tarp kūnų sąlyčio stotelių. Taurės su gėrimu irgi nepageidautinos Sekso pozos - didelė galimybė susižeisti.

„Atsigulkite ant pilvo ir šiek tiek pakelkite savo užpakaliuką, kad jūsų antroji pusė galėtų į jus lengviau patekti“, - teigė Dorianas Solotas.

„Ši poza leidžia moteriai kontroliuoti penetracijos gilumą ir kampą, – sakė L.Siegelis. – Ši pozicija taip pat leidžia lengviau surasti G tašką ir suteikia kontrolės tiems, kuriems patinka arba gilesnis, arba kaip tik ne toks gilus įsiskverbimas.

„Jeigu moteris guli ant lovos, vyras gali atsistoti prie lovos krašto. Gulinčiajam tai suteikia papildomą atramą, o stovintysis gali panaudoti daugiau savo kūno jėgos ir judėti ne tik iš klubų“, – aiškino Lyties ir seksualumo terapijos centro Niujorke direktorius J.Kahnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *